Subskrypcja
Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać informacje z naszego serwisu.

 
Zasady współpracy

 
 
 Szanowni obecni i przyszli słuchacze SJO „VICTORIA”

Cieszymy się bardzo, że zdecydowaliście się na podjęcie nauki języka w naszej szkole. Przed nami okres intensywnej współpracy i aby układała się jak najlepiej, zachęcamy do zapoznania się z ogólnymi wskazówkami ułatwiającymi nam naszą współpracę.

   Szkoła językowa to miejsce, które warto wybrać ze szczególną starannością. Trzeba zastanowić się, jakie walory świadczą o rzeczywistej wartości instytucji, której pragniemy powierzyć zadanie nauczenia nas - lub naszych dzieci - języka (dotąd) obcego.

   Zaufania godna jest szkoła, której kadra jest doświadczona i nie obiecuje ultra szybkich sukcesów bez wysiłku ze strony słuchacza. Głównym wyznacznikiem jakości szkoły jest efektywność nauczania. Mając na uwadze ten priorytet dokonuje się wyboru właściwych metod i środków nauczania, programów i podręczników, oraz dostosowuje się tok procesu dydaktycznego do oczekiwań i możliwości poszczególnych uczniów.

   Obdarzamy każdego słuchacza szacunkiem i życzliwością. Wsłuchujemy się w jego potrzeby, jednocześnie delikatnie je modelując. Dzięki temu osiągamy doskonałe rezultaty zarówno w nauczaniu dorosłych, jak i dzieci. Do tego dodajmy jeszcze doskonałą lokalizację w bezpiecznym centrum miasta, przejrzyste warunki uczestnictwa i korzystne zasady płatności.

   Wszystko to ma na celu stworzenie optymalnych warunków do przeprowadzenia rzetelnych i efektywnych zajęć oraz wyposażenie Was w umiejętności praktycznego używania języka obcego co bez wątpienia przydaje się w funkcjonowaniu w dzisiejszych realiach edukacyjnych, społecznych czy zawodowych. Niemniej jednak, nie możecie zapominać o tym, że na cały proces nauczania składa się w przeważającej części Wasza własna pracy. Pamiętajcie, że również zmotywowana postawa, czyli rzetelne przygotowywanie się do zajęć, podążanie za wskazówkami lektora oraz chęci do współpracy są niezbędne, aby nasza współpraca była owocna. 

Aktualności
Wesołych Świąt!!

Najpiękniejszych Świąt Bożego Narodzenia, wypełnionych zapachem świątecznych wypieków, nutą wspólnie śpiewanej kolędy, ciepłem kochających serc, bliskością, zdrowiem, pokojem i radością.
Życzy Biuro Podróży VICTORIA.


Lato 2020
Drodzy Klienci!!
Z przedsprzedażą Lato 2020 ruszył również Rainbow!
Zapraszamy do skorzystania z oferty na korzystnych dla Państwa  warunkach:
-100% pewności najniższej ceny,
-dodatkowy rabat dla dzieci lub dodatkowy rabat na hotel premium,
-dodatkowy rabat za lojalność, do 600zł dla rezerwacji,
-zaliczka 20%
-bezpłatna zmiana rezerwacji standard - gratis
-ubezpieczenie od rezygnacji  TU Europa 15zł za osobę.
Zapraszamy, Biuro Podróży Victoria!

Lato 2020

Kochani,
Grecos również ruszył ze sprzedażą ofert Lato 2020
Co za tym idzie? Mnóstwo promocji i korzyści dla klientów Grecos, m.in.:
-zaliczka 5%,
-gwarancja najniższej ceny z last minute 15zł/os.,
-jedna zmiana rezerwacji gratis,
-dziecko hotel gratis,
-rabat do 40%,
-pakiet Elastyczna Rezerwacja 39zł/os.,
-gwarancja najniższej ceny na rynku gratis,
-gwarancja niezmienności ceny 10zł/os.
Chcesz skorzystać z oferty? Zapraszamy do Biura Podróży Victoria


 
Podstrony:  1  2 
 
 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
 
OCHRONA I PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH